sobota, 27 lipca 2013

Balbinka - kotka specjalnej troski

Cytuję słowa osoby, u której przebywa Balbinka:
Balbinka ma około 1,5 roku, jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia. Przed sterylizacją miała robione badania krwi, są w porządku.

Jest bardzo mądra, grzeczna, kochana.

Znaleziona na ulicy, po potrąceniu przez auto, z której chciała ją ściągnąć jej mama, leżała w zimnym deszczu nie wiadomo jak długo. Przypadek sprawił, że jechaliśmy wtedy z kotem do weterynarza, zabraliśmy więc Balbinkę. Miała niemierzalną temperaturę, złamany kręgosłup, marne szanse na przeżycie. Jakiś czas leżała w inkubatorze, dostawała leki. Bardzo chciała żyć i żyje, jest wesoła, przymilna, a z dziecka dzikiej kotki wyrosła bardzo przytulaśna koteczka.
Potrafi sama zrobić kupę, jednak siki trzeba z niej wyciskać, czasem sama popuszcza. Potrafi wspinać się na tapczan, po nogawce.
Jest bardzo zaradna.
Jedyny mankament to fakt, że nie korzysta z kuwety, dlatego najlepiej byłoby, żeby przygarnął ją ktoś, kto zakładałby jej pieluszki. Nie musi dostawać żadnych leków.
Jest śliczną, rezolutną koteczką, która nigdy nie narzeka, której się wszystko podoba, która jest zawsze ciekawa, co przyniesie kolejny dzień...
Bardzo chciałabym dać jej szansę na nowy dom i własnego opiekuna. Zrobiłam dla niej wszystko co należy, teraz czas, żeby ktoś ją pokochał tak jak ja...

Kontakt: Anita 605152269

Wątek koteczki na forum miau: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=154798

2 komentarze:

  1. Przykro mi, że nie mogę przygarnąć Balbinki, ale życzę mojej imienniczce (Anicie), żeby znalazła dla swojej podopiecznej jakieś wspaniałe miejsce.
    W sumie moja Eskarina też nie korzysta z kuwety, bo ma taki kaprys. Chętnie korzysta w wanny i ze schodów (wrrrr).

    OdpowiedzUsuń
  2. Balbinka będzie w Kocich sprawach w październiku, może się uda...

    OdpowiedzUsuń

Tutaj możesz pozostawić ślad swojej wizyty. Zapraszam!